Wysyłka i transport 

Nasz sklep internetowy współpracuje z różnymi przewoźnikami, aby zaoferować każdemu z naszych klientów wygodną, preferowaną przez niego formę dostawy. Dodatkowo dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 2500 zł obowiązuje darmowa dostawa dla wszystkich sposobów wysyłki. Wszystkie nasze przesyłki są zabezpieczane przed stłuczeniem i zniszczeniami - w razie jakiegokolwiek uszkodzenia w transporcie dosyłamy naszym klientom brakujące produkty. Gdy została złożona reklamacja wg właściwych zasad u przewoźnika Prosimy jednak aby w momencie zaistnienia zdarzenia zniszczenia przesyłki została ona dokładnie sprawdzona , i spisany została formularz uszkodzenia , odpowiedni dla właściwego kuriera

1.Kurier DHL , DPD i fedex – 20-40 zł paczki do 30 kg( w przypadku gdy jest to jedna przesyłak , wielkość przesyłki zależna jest od ilości zakupionych produktów)

2. Kurier DHL , DPD oraz  fedex - wysyłka za pobraniem (płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki) – 30 - 45 zł paczki do 30 kg.( wielkość przesyłki zalezna jest od ilości zakupionych produktów)

Większe paczki wyceniane są indywidualnie

Status wszystkich przesyłek DHL i DPD można śledzić odpowiednio na stronie:

Śledzenie przesyłek | DHL | Polska

DPD Polska- przesyłki kurierskie, serwis miejski, krajowy, międzynarodowy

https://www.fedex.com

Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.

3. Paczkomat inPost

Dostawa wybranego paczkomatu sieci Inpost. Paczkę należy odebrać w ciągu 48h od umieszczenia jej w paczkomacie , muszą to być niestety małe produkty maxymalnie ( przesyłki do 15 kg ) cena paczki  od 16 złoty Status wszystkich przesyłek Inpost można śledzić na stronie: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.

Czas wysyłki

W zależności od dostępności towaru i wielkości zamówienia, towar wysyłamy od 24h do 5 dni roboczych od daty przyjęcia płatności za zamówienie. Dokładny czas wysyłki, wyliczony indywidualnie dla danego zamówienia, , oraz przesyłany jest w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia. W przypadku zamówienia z odbiorem osobistym, towar będzie gotowy do odbioru w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych w dziale zbytu Trakt Brzeski