świeca personalizowana 1300 ml
  • świeca personalizowana 1300 ml

ŚWIECA PALMOWA / dowolny zapach / personalizowana/natural / 1300 ML / 1 SZTUKA

Gigantyczna Polska  świeca zapachowa z wosku palmowego  Emi Aletier , jest to jedyna takiej wielkości świeca na rynku, pali się bardzo długo , wypala po same brzegi , i przy tym pięknie pachnie , jest to doskonały prezent , dla osoby bliskiej , jak również dla samego siebie , jeżeli życzysz sobie aby pięknie zapakować albo spersonalizować powiedz zrobimy to za ciebie , wszystko jest możliwe, a przy tym jaki efekt ,Prosimy o formację w zamówieniu jaki zapach , i ewentualnie jakie ozdoby , możemy tez wykonać ją wg własnego pomysłu, prosimy , skontaktować się w sprawie personalizacji życzeń i dodatków

Świeca jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem palmowy, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia ją cztery bawełniane knoty , który zapewnia równomierne wypalanie oraz przyjemnie ociepla pomieszczenie  ( dzięki temu świeca pali się znacznie dłużej niż świece z parafiny i przede wszystkim nie jest szkodliwa dla środowiska

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 Gigantyczna  świeca zapachowa perfumowana - typ zapachu: dowolny:

lavenda,

wineberry

zanzibar

lady milion

caschmire kush

black opium

jest to gigantyczny produkt który wykonamy dla ciebie na prezent dla bliskiej osoby , świeca może być odziana w dowolne kwiaty , ozdoby

Ekologiczny wosk ( dzięki temu świeca pali się znacznie dłużej niż świece z parafiny i przede wszystkim nie jest szkodliwa dla środowiska )  oraz syczący, drewniany knot ( nadający elegancji i charakteru !

Wysokość: 12,5 cm

Średnica: 13 cm

Czas palenia: min. 140 godz.

Waga wosku: +/- 1300 g

Do zalewu świec wykorzystujemy ekologiczny, naturalny wosk palmowy, wzbogacony o kompozycje zapachowe przypominające perfumy renomowanych firm , bądź zniewalające kompozycje zapachowe olejków .

Świeca wyposażona została w bawełniany knot, zapewniający równomierne wypalanie oraz delikatne iskrzenie podczas palenia.

Nasze wyjątkowe świece zapachowe zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego domu. Wykonane zostały na bazie najwyższej jakości naturalnego wosku  i luksusowych esencji o zapachu wybranych perfum. Zapewnij sobie przyjemne doznania oraz estetyczną dekorację dzięki estetycznie wykonanym świecom w minimalistycznej, szklanej oprawie z ekologiczną etykietą . Wszystko wykonane w nurcie zero waste . Po wypaleniu świecy i dostarczeniu pustego szkła napełnimy je ponownie , nie wyrzucaj - wykorzystaj. Każda świeca zawiera naturalny knot, dzięki czemu świeca spala się stopniowo i równomiernie, co zapobiega tworzeniu się tzw. lejka. Pamiętać trzeba też aby świeca palona była do momentu rozpuszczenia całej warstwy wosku wtedy dopiero możemy ją zgasić, co zapobiega tunelowaniu świecy.

Sojowa świeca zapachowa - o zapachu wybranym przez ciebie

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Proszę pamiętać aby nigdy nie zostawiać świecy bez opieki  !!!!

świeca palma 1300 ml. personalizowanan

Opis

rodzaj produktu
świeca

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.